Jak powiększyć penisa – skalpel? Zapomnij!

Każdy z nas ma na jakimś punkcie kompleksy, mało jest osób, które w pełni akceptują swój wygląd. Kobiety najczęściej mają problem z wielkością swojego biustu czy figurą, mężczyźni narzekają z kolei na rozmiar członka. Czy istnieje odpowiedz na pytanie jak powiększyć penisa?

Od kilkunastu lat na rynku światowym pojawiają się tabletki na powiększenie penisa, kremy, żele, które wpływają na powiększenie członka, ale czy warto w nie inwestować? Długość penisa nie należy do najistotniejszych, potwierdzają to specjaliści i mówią o tym kobiety, dla których najbardziej ważna jest fantazja partnera. Mimo to, mężczyźni mają kompleksy, wielu z nich zastanawia się jak powiększyć penisa, aby móc sprawić przyjemność kobiecie.

Wielkość penisa w dużej mierze jest przenoszona drogą genetyczną, jego wielkość zależy też od narodowości. Jest to narząd, którego rozmiar się zmienia w zależności o wieku, wysokości temperatury powietrza oraz sytuacji. Na rynku można znaleźć masę preparatów, które zapewniają, że zaledwie po kilkunastu dniach regularnego stosowania członek stanie się większy. Producenci preparatów na powiększenie penisa prześcigają się w tworzeniu coraz lepszych produktów. Mimo, że w sieci można znaleźć dużo informacji, opinii a nawet porad tak naprawdę trudno powiedzieć, które preparaty okażą się skuteczne, ponieważ każdy organizm zachowuje się inaczej.

jak powiększyć penisa

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa zazwyczaj zawierają składniki naturalnego pochodzenia, głównie zioła, które poza tym zwiększają także popęd seksualny i doznania podczas zbliżenia seksualnego. We współczesnych czasach sposobów jest dużo, jednak należy być ostrożnym, nie warto nabywać preparatów z nieznanego źródła, ponieważ mogą okazać się szkodliwe dla ludzkiego organizmu.  Preparaty na powiększenie członka najlepiej kupować w aptekach bądź sprawdzonych sklepach w sieci internetowej. Niektóre środki nie tylko powiększają, ale zwiększają obwód penisa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Tabletki na powiększenie penisa – Wybierz te najlepsze!

Zatem jak powiększyć penisa bez skalpela? Oczywiście tabletki na powiększenie penisa nie będą miały takiej efektywności jak zabieg operacyjne, nie mniej jednak zabieg chirurgiczny jest zlecany mężczyznom z dużym problemem związanym z niedorozwojem penisa. Tego rodzaju metoda jest skuteczna, ale wiąże się z dosyć dużym efektem. Możemy dostać zakażenia, zabieg może nie odnieść spektakularnego rezultatu, a jest bolesny, w niektórych sytuacjach może nawet dojść do problemów z erekcją.

Powiększenie przyrodzenia jest trudne. Jeżeli mężczyzna jest poważnie zakompleksiony, najlepiej, żeby zwrócił się ze swoim problemem do specjalisty. Przed podjęciem kroków, które mają na celu powiększenie przyrodzenia, należy poznać przyczynę swoich kompleksów. Być może dzięki temu niektórzy rozumieją, że operacja bądź preparaty są zbędne, na początku trzeba zaakceptować samego siebie, bardzo ważna jest też akceptacja partnerki. Kobiety są zdania, że wymiar nie jest najistotniejszy, o tym trzeba pamiętać, nie należy dać się zwariować i ryzykować zdrowie, tylko po to, żeby móc zrobić dobre wrażenie podczas zbliżenia. To nie długość bądź obwód penisa się liczy, ważna jest finezja, fantazja i czułość w czasie stosunku seksualnym.

Powiększanie penisa obalamy mity

Wielkość penisa teoretycznie nie powinna mieć znaczenia i większość kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni są zakompleksieni. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę to 8-12 cm. Rozmiar penisa różni się od siebie i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie zyskały tabletki na powiększenie członka świadczy to jednoznacznie o tym,że wielu mężczyzn dręczy pytanie jak powiększyć penisa. Czy tabletki będą rozwiązaniem? Na rynku oferowanych jest dużo preparatów, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem należy sprawdzić opinie na temat wybranych produktów. Chociaż wielu producentów tabletek na powiększenie penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można osiągnąć oczekiwane efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe.

Najlepsze tabletki na powiększenie penisa poprawiają ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą skutecznym sposobem dla panów, zamierzających wywołać dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Dosyć popularnym sposobem na zwiększenie wymiarów członka jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może zwiększyć penis nawet o 6 cm, poza tym producenci tego typu urządzeń gwarantują podwyższoną wytrzymałość i intensywniejsze orgazmy. Pompkę należy stosować codziennie przez 15-20 minut, podobno rezultaty są dostrzegalne już po kilkunastu dniach. Innym sposobem są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją polecane są plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

jak powiększyć penisa

Następnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to specjalne usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy niewielkich dawek nacisku mobilizuje komórki do odnowy. Prawda jest taka, że najskuteczniejsza będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale również niebezpieczna, gdyż mogą wystąpić po niej powikłania. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa polega na nacięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas penis opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które potrafią na stałe powiększyć przyrodzenie. Niestety taka operacja wiąże się z ryzykiem pojawienia się powikłań, w najgorszym przypadku pacjent można stracić zdolność erekcji, co wyklucza udane życie seksualne. Operacje chirurgiczne są zalecane wyłącznie mężczyzną, którzy cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Pomimo tego, że długość czy grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie partnerki, mężczyźni mają z tego powodu odwieczne kompleksy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *