Jak naturalnie powiększyć penisa? – Podpowiadamy co robić!

Grubość i długość penisa może być zróżnicowana, jednak duża cześć mężczyzn nie czuje się zadowolona z wymiarów swoich rodzinnych klejnotów. Średnia długość penisa wynosi około dziesięć centymetrów, natomiast średnia grubość dochodzi do 2,5 cm. W trybie erekcji penis ma średnio od 12 do 18 cm długości.

Jak naturalnie powiększyć penisa?

Chociaż lekarze gwarantują, że to nie rozmiar penisa a finezja jest najcenniejsza, większość panów ma jest w tym zakresie zakompleksiona. Tego rodzaju problemy można zminimalizować w naturalny sposób, powiększenie penisa jest całkiem proste i operacja nie jest koniecznością. Po pierwsze trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że pod wpływem różnego rodzaju czynników jego rozmiar ulega zmianie. Penis robi się mniejszy pod wpływem zimna, strachu, zmęczenia, niestety również wraz z upływem lat staje się mniejszy. Sposobów na powiększenie penisa można mnożyć. Zatem jak naturalnie powiększyć penisa? Można na przykład ćwiczyć, w tym celu warto udać się do seksuologa. Oczywiście ćwiczenia nie są w stanie zmienić rozmiaru penisa na stałe, podobnie zresztą jak leki lub specjalne żele. Odpowiednio dobrane treningi wykonywane z regularną częstotliwością przynoszą naprawdę dobre rezultaty, przy czym nie można z nimi przesadzić.

Dużą popularnością cieszą się także specjalne pompki próżniowe, które buduje się z akrylowego cylindra oraz pompki. Jej działanie polega na tym, że wokół penisa wytwarzane jest podciśnienie, dzięki czemu napływa do niego krew i wywołuje wzwód. Pompkę można stosować nie jedynie do powiększania penisa, ale także jako alternatywny sposób dla środków farmakologicznych, sprzęt tego typu polecany jest osobom po urazach kręgosłupa. Z pompki należy korzystać nie dłużej niż 20 minut, trzeba pamiętać też o tym, żeby nie pompować jej zbyt mocno, ponieważ może dojść do uszkodzenia naczyń krwionośnych.

jak naturalnie powiększyć penisa

Na rynku są polecane także specjalne tabletki na powiększenie penisa oczywiście nie wszystkie będą skuteczne, pamiętajmy, aby dokładnie czytać skład wybranych specyfików i nie dawać wiary reklamom, które obiecują cudowne rezultaty, które można uzyskać przykładowo w ciągu kilku dni. Tabletki na powiększenie penisa powinny posiadać w swoim składzie naturalne składniki, najlepiej sięgać po środki ze sprawdzonego źródła, żeby nie zrobić sobie krzywdy. Tabletki nie tylko mają wpływ na zwiększenie objętości penisa, ale zwiększają także popęd seksualny, dzięki temu zbliżenia są bardziej satysfakcjonujące dla obojga partnerów.

Chociaż w dzisiejszych czasach można znaleźć moc różnego rodzaju środków, które teoretycznie mogą wpływać na męskość, to trzeba wiedzieć, że trwałe powiększenie penisa jest możliwe wyłącznie poprzez zabiegi chirurgiczne. Operacja powiększenia penisa jest zalecana tylko w uzasadnionych sytuacjach, gdyż wiąże się z dużym ryzykiem, w niektórych przypadkach może dojść do trwałego uszkodzenia funkcji prącia . mężczyzna może utracić zdolność do uzyskiwania wzwodu i erekcji. Naturalne sposoby na powiększenie penisa są bezpieczne, zabiegi wiążą się z dużym ryzykiem, w związku z tym nie należy się na nie decydować. Trzeba mieć na uwadze, że rozmiar penisa nie jest najważniejszy, a kompleksy zawsze są wynikiem psychiki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Średnia długość penisa – Czy zmiana rozmiaru jest możliwa?

Co warto wiedzieć o powiększaniu penisa?

Temat jak naturalnie powiększyć penisa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród mężczyzn. Problem jest bardzo duży, niewielu panów jest w 100% zadowolonych z rozmiaru swojego członka, w związku z tym rynek poleca wszelkiego typu preparaty, kremy, żele a także pompki, które wspierają zaakceptowanie swojego ciała. Ale czy są skuteczne? Rozmiar penisa różni się, zależą od narodowości oraz predyspozycji genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w czasie zbliżenia, ważniejszym czynnikiem, który zapewniania udane współżycie jest fantazja i miłość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko woleliby posiadać przyrodzenie o pokaźniejszych wymiarach.

Kompleksy , które wiążą się z długością i grubością członka są znane od lat i siedzą w głowie i to właśnie od akceptacji własnego ciała warto zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki wymiar posiada większość mężczyzn , którzy zamieszkują państwa europejskie. Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów na to, aby penis był większy są tabletki na powiększenie penisa. Tego typu środki składają się przede wszystkim z naturalnie pozyskiwanych, ziołowych składników, które wpływają na lepszą chłonność oraz sprawność ciał jamistych, z których składa się penis. Pastylek na zwiększenie rozmiarów członka jest sporo, przy czym należy nie zapominać, aby wybierać tylko takie preparaty, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł, tak będzie najbezpieczniej. Jak naturalnie powiększyć penisa?

jak naturalnie powiększyć penisa

Duży penis to dla dużej grupy mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i lepsza samoocena. Chociaż kobiety twierdzą, że rozmiar penisa w czasie zbliżenia w rzeczywistości jest bez znaczenia i bardziej ważna jest czułość oraz fantazja partnera, dla panów jest to szalenie istotna kwestia, której poświęcą swój czas. Jeśli chodzi o naturalne metody na zwiększenie rozmiaru penisa, należy zainteresować się ćwiczeniami. W Internecie można znaleźć specjalne treningi rozciągające, lekarze mimo to nie zalecają działań na własną rękę. Należy skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem. Rozciągając penisa niestety można doprowadzić do pojawienia się problemów związanych ze wzwodem. Innym cieszącym się popularnością sposobem jest zastosowanie pompki próżniowej.

Pompka do penisa może nieco wydłużyć członek, jest zalecana w pierwszej kolejności osobom, które przeszły urazy kręgosłupa bądź jeżdżą na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na uzyskanie wzwodu, przy czym należy być ostrożnym i należy pamiętać o ściągnięciu gumki po zbliżeniu. Tabletki, pompki czy kremy dają świetne rezultaty, jednak nie jest to efekt na stałe. Jeśli trwałe chcemy zwiększyć rozmiar penisa niestety będziemy musieli zdecydować się na operację, która jest nie tylko kosztowna, ale ponadto niebezpieczna. Zabieg chirurgiczny powiększania członka wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie przynieść rezultatu albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie miał wzwodu. ,To, dlatego przed podjęciem takiej decyzji trzeba bardzo dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się znosicić ból i ponosić tak duże ryzyko.

Jak naturalnie powiększyć penisa >> ZOBACZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *