Powiększenie penisa bez bólu i kosztownych operacji? Znamy sposób!

Powiększanie penisa to temat, który cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem pośród mężczyzn. Problem jest poważny, niewielu panów jest w 100% zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, w związku z tym rynek proponuje wszelkiego rodzaju preparaty, kremy, żele a nawet pompki, które wspierają zaakceptowanie swojego ciała.

Rozmiary penisów różnią się, uzależnione są od narodowości jak również uwarunkowań genetycznych. Rozmiar tak naprawdę nie jest istotny w czasie zbliżenia, ważniejszym czynnikiem, który zapewniania satysfakcję seksualną jest fantazja i czułość partnera. Nie mniej jednak, mężczyźni mimo wszystko wolą posiadać przyrodzenie o znacznych rozmiarach. Kompleksy , które wiążą się z długością i grubością penisa są znane od lat i mają związek z psychiką i to właśnie od samoakceptacji należałoby zacząć. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i taki wymiar posiada duża grupa mężczyzn , którzy zamieszkują państwa europejskie.

Jednym z z cieszących się największą popularnością sposobów  jak powiększyć penisa jest zażywanie specjalnych pastylek. Tego typu środki składają się w większości przypadków z naturalnie pozyskiwanych, ziołowych składników, które mają wpływ na zwiększoną chłonność a także sprawność ciał jamistych, z których składa się członek. Tabletek na powiększenie penisa jest sporo, przy czym trzeba nie zapominać, aby wybierać tylko takie preparaty, które pochodzą ze sprawdzonych źródeł, tak będzie najbezpieczniej. Jak naturalnie powiększyć penisa? Duży penis to dla dużej grupy mężczyzn lepsze poczucie własne wartości i wyższa samoocena.

Chociaż kobiety przyznają, że wielkość członka w czasie zbliżenia tak naprawdę nie ma znaczenia i bardziej ważna jest czułość a nawet fantazja partnera, dla panów jest to bardzo istotna kwestia, której poświęcą dużo czasu. Jeżeli chodzi o naturalne metody na powiększenie penisa, trzeba zainteresować się ćwiczeniami. W sieci można znaleźć specjalne treningi rozciągające, lekarze mimo to nie zalecają działań bez specjalistyczne wsparcia. Należy skonsultować się w tym celu z lekarzem urologiem albo seksuologiem. Rozciągając penisa niestety można doprowadzić do powstawania kłopotów związanych ze wzwodem.

Innym popularnym sposobem jest używanie pompki próżniowej. Pompka może nieco wydłużyć członek, jest polecana głównie osobom, które przeszły urazy kręgosłupa lub poruszają się na wózku inwalidzkim. Dla nich pompka to niekiedy jedyny sposób na uzyskanie erekcji, przy czym trzeba być ostrożnym i należy pamiętać o ściągnięciu gumki po zbliżeniu. Pastylki, pompki bądź nie gwarantują trwałych rezultatów, jeżeli na zawsze chcemy powiększyć wymiar swojego penisa niestety będziemy musieli zdecydować się na operację, która jest nie tylko kosztowna, ale również niebezpieczna.

Zabieg chirurgiczny zwiększenia penisa wiąże się z ryzykiem, otóż może w ogóle nie pomóc albo może doprowadzić do tego, że mężczyzna nie będzie osiągał erekcji. W związku z tym przed podjęciem tego rodzaju decyzji trzeba bardzo dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się czy opłaca się cierpieć i ponosić tak duże ryzyko.

Jaki jest koszt powiększania penisa?

Wielkość penisa w zasadzie nie ma znaczenia w czasie współżycia. Zarówno lekarze, jak również kobiety podkreślają, że kluczowa jest czułość i fantazja partnera, a nie wielkość jego klejnotów rodowych. Mimo to większość mężczyzn ma kompleksy związanie z rozmiarem członka, co negatywnie wpływa na ich samopoczucie. Ponieważ problem jest poważny na rynku polecane jest dużo środków, które mają na celu rozmiarów penisa, niestety nie wszystkie będą skuteczne i bezpieczne dla człowieka. Ważne jest to, żeby wybierać preparaty, pochodzące z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym należy pamiętać, że ludzki organizm może inaczej reagować na tabletki na powiększenie penisa.

Chociaż większość z nich składa się z naturalnych ziołowych substancji, one również mogą niektórym zaszkodzić. Pamiętajmy, żeby podejść do wyboru pastylek racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, o czym zapewniają producenci. Kolejnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród panów. Ćwiczenia wykonuje się przy pomocy specjalnych obciążników, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, dlatego najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem seksuologiem albo urologiem. najbardziej efektywnym sposobem na stałe zwiększenie wymiarów penisa jest operacja.

Zabieg z użyciem skalpela ma na celu wydłużenie członka to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. Podczas zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej do tej pory części prącia co uzyskuje się przez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas penis opuszcza się i satje się dłuższy. Tego rodzaju operacje są zalecane przede wszystkim osobom, które cierpią z powodu niedorozwoju penisa, mają tzw. mikropenis. W sytuacji, gdy mężczyzna nie ma problemów zdrowotnych i jego penis ma rozmiary , które mieszczą się w normie odradza się taką metodę, ze względu na ryzyko wystąpienia powikłań.

Rozmiar penisa to kompleks dużej grupy mężczyzn, a operacja wiąże się z ryzykiem braku wzwodu, tak więc należy dobrze się zastanowić. Brak akceptacji swojego wyglądu i wyglądu swojego penisa wiąże się z niską samooceną i trzeba najpierw poszukać pomocy u psychoterapeuty, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne wyłącznie w okresowych przypadkach, gdy penis uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na przedłużenie penisa średnio o 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda operacja, zwiększenie wymiarów penisa związane jest również z ryzykiem zakażenia, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanym zabiegu i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać odpowiedniego rezultatu.

Operacje są drogie, ich koszt wynosi około 800-1000 euro. Zabiegi medycyny estetycznej są coraz bardziej dostępne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z możliwymi komplikacjami. W przypadku operacji powiększenia penisa ryzyko jest dosyć duże, w naszym kraju jest zaledwie kilku specjalistów, którzy specjalizują się w takich zabiegach. Pamiętajmy, aby podejść do tematu racjonalnie, w końcu żeby zadowolić partnerkę nie liczy się wyłącznie wymiar przyrodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *