Czy rozmiar penisa wpływa na jakość seksu?

Czy rozmiar penisa słusznie jest gwarancją udanego seksu i sensownie spędza sen z powiek panom? Czy ich partnerki są zadowolone i usatysfakcjonowane? Jaki ma wpływ na jakość naszego seksu?

Od lat wszystkie cywilizacje otaczały ogromną czcią zarówno żeńskie jak i męskie narządy płciowe. Penis zarówno na rysunkach oraz rzeźbach był kreowany w pokaźnych rozmiarach. Zjawisko to przez lata wytworzyło ogólną opinię, że wielkość członka jest atrybutem sprawności i męskiej siły. Obecnie od początkowych lat szkolnych porównujemy się z innymi . Kwestie te dotyczą różnych płaszczyzn życia : ten ma lepsze stopnie, a ten strzelił więcej goli. Z biegiem czasu porównujemy kto miał więcej kobiet,aut, zarobków.

jakość seksu

W końcu przychodzi taka chwila, kiedy chcemy porównać również długość swojego członka i zobaczyć jak prezentuje się na tle innych. Rzecz jasna nie w bezpośredni sposób, aczkolwiek gdyby tylko mamy ku temu sposobność nie zastanawiając się czy wypada zerkamy dyskretnie skrycie licząc, że nasz nie będzie mniejszy. Tak więc zastanowić się po co właściwie to robimy? Odpowiedz jest prosta to społeczeństwo kreuje myśl, że duży rozmiar jest pożądaną cechą – większy zawsze może więcej. Panie chętniej wybierają sobie wysokich mężczyzn, a panowie kupują większe auta. Takich przykładów można wymieniać całe mnóstwo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Problem z erekcją dawniej domena starszego wieku, obecnie dotyka coraz młodsze pokolenia!

Nic więc zaskakującego, że wielu panów uważa, że mały penis nie będzie w stanie zadowolić i sprawić przyjemności kobiecie. Kiedy mężczyzna nie jest w stanie zagwarantować swojej partnerce orgazmu cierpi na tym zarówno jego ego ale również psychika. Bo jak można wytłumaczyć samemu sobie, że bycie doskonałym kochankiem nie ma dla pań znaczenia? Zakompleksiony facet często zachowuje się w sposób dziwny, jest znacznie częściej spięty i pełen stresów nie potrafiąc zaakceptować samego siebie co jeszcze bardziej prowadzi do osłabienia reflacji partnerskiej. Kompleks małego penisa tworzy się z atawistycznego sposobu myślenia, gdyż ,, jeśli są hojniej obdarzeni przez naturę, to moje szanse maleją lub nie mam ich w ogóle”.

jakość seksu

W sytuacji kiedy mężczyzna w trakcie seksu nie dostrzega kompletnie żadnej reakcji ze strony kobiety jego głowę zasypuje lawina czarnych myśli – czy ona czerpie jakąkolwiek przyjemność z seksu? Długość penisa mimo powszechnej opinii ma mniejsze znaczenie dla pań niż dla panów. Przeciętny rozmiar penisa to granica 10 – 15 cm i długość ta jest wystarczająca do odbycia stosunku seksualnego. Większość kobiet dodaje, że większą uwagę przywiązuje do obwodu członka, ponieważ grubszy członek lepiej wypełnia pochwę. W związku z tym znacznie intensywniej może stymulować kobiece zakończenia nerwowe. Podsumowując odpowiedz na pytanie czy rozmiar członka wpływa na jakość stosunku nigdy nie będzie jednoznaczna. Rozmiar nie jest to czynnik decydujący o całkowitej satysfakcji seksualnej , aczkolwiek zbyt mały penis nie może w stanie w pełni zaspokoić kobiecych potrzeb.

Panowie bez większych problemów są w stanie zaakceptować swoją łysinę czy też odstające uszy. Jednak jeśli wymiar penisa to kwestia której nie jesteś w stanie zaakceptować i wiesz, że to atrybut, który podniesie Ci pewność siebie oraz doda męskości warto zastanowić się nad środkami farmaceutycznymi. Producenci ściągają się w tworzeniu coraz to nowszych środków skutecznie powiększających członka. Pamiętajmy jednak aby sięgać  tylko po te sprawdzone, których receptura jest znana i kompletnie opisana na opakowaniu bądź witrynie producenta. W Internecie można znaleźć wiele podróbek, które nie tylko nie działają ale często wywołują niepożądane reakcje organizmu. Nie wolno załamywać rąk i popadać w kompleksy, gdyż nie ma takiej rzeczy, której człowiek nie może zmienić!

PeniSizeXL Tabletki na powiększenie penisa

PeniSizeXL

PeniSizeXL to środek, który zażywają internauci i to oni wystawili tym tabletkom pozytywną opinię. Nie bez powodu również produkt ten znajduje się na 1 miejscu w rankingu! Co ciekawe, nie tylko panowie zadowoleni są z rezultatów… ale przede wszystkim ich partnerki! Spełniona kobieta to szczęśliwa kobieta.

Najlepszy środek na powiększenie penisa >> ZOBACZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *