Średnia długość penisa – Czy zmiana rozmiaru jest możliwa?

Większość mężczyzn nie jest zadowolonych z rozmiaru swojego przyrodzenia, dla niektórych długość penisa to wciąż temat tabu, o którym nie chcą rozmawiać.

Chociaż ludzie się różnią, a lekarze podkreślają, że rozmiar penisa nie jest najistotniejszym czynnikiem, który może zagwarantować udane życie seksualne, to tabletki na powiększenie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i można znaleźć na rynku atrakcyjny wybór tego rodzaju preparatów. Sposobów na to jak powiększyć penisa jest bardzo dużo, aczkolwiek nie wszystkie będą tak samo skuteczne. Tabletki na powiększenie penisa  mają działanie zbliżone do suplementów diety i zazwyczaj zawierają naturalnego pochodzenia składniki wykonane z ziół. Jest to dobre rozwiązanie w przypadku osób, które nie cieszy rozmiar swojego penisa i chcą uzyskać szybkie efekty.

Tabletki mają wpływ na ciała jamiste , które znajdują się w członku, poprzez zwiększenie ich chłonności. Jedynym z najskuteczniejszych metod jest operacja, niestety wymaga interwencji chirurga. W czasie zabiegu chirurg nacina wiązadła, łączące prącie z kością łonową, dzięki czemu członek wydaje się bardziej długi. Taki zabieg to droga inwestycja i mogą po nim pojawić się powikłania, dlatego nie jest zalecany. Zabiegi operacyjne na powiększenie penisa wykonuje się zazwyczaj tylko tym osobom, które cierpią na niedorozwój penisa.

Ryzyko jest poważne, ponieważ oprócz takich powikłań pooperacyjnych jak zakażenie czy brak efektów po przeprowadzonym zabiegu, może też dojść do utraty zdolności wzwodu i erekcji. Chirurgiczne powiększenie penisa jest zalecane głównie mężczyznom borykającym się z problemem miko penisa. Powiększenie penisa staje się możliwe także poprzez specjalistyczne ćwiczenia, oczywiście należy skonsultować je z fachowcem – urologiem lub seksuologiem. Średnia długość penisa.

średnia długość penisa

Należy odpowiedzieć sobie na pytanie na ile problem z rozmiarem członka wiąże się z kłopotami w sytuacjach intymnych. Wiele kobiet zadowala rozmiar penisa partnera, mimo, że on sam chciałby dysponować dużym przyrodzeniem. Okazuje się, że panowie niezależnie od tego, czy układa im się w łóżku mają kompleksy. Nawet, jeżeli partnerkę zadowala wygląd i rozmiar penisa swojego partnera, nie wpływa to na poprawę jego psychiki. Mały członek może stać się powodem wielu problemów i być katalizatorem wyzwalającym strach przed zbliżeniem, dlatego przede wszystkim warto, aby mężczyzna , który posiada taki kłopot pracował nad akceptacją siebie, bo to jest kluczowe. W dzisiejszych czasach zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają ogromny problem z właśnie z samoakceptacją.

Lekarze alarmują, że rozmiar nie jest tak istotny i nie warto podejmować ryzyka poddając się operacji, gdy poszczególne funkcje penisa są prawidłowe i mężczyzna nie ma problemu ze wzwodem. Pamiętajmy, aby o ingerencji chirurgicznej pomyśleć dopiero w ostateczności, gdy kłopot jest duży i sytuacja tego wymaga. Wymiar penisa powoli przestaje być wśród mężczyzn tematem tabu, może dzięki temu więcej osób ma szansę pozbycia się kompleksów. Średnia długość penisa wynosi 8-12 cm, natomiast średnia grubość wynosi 2,5 cm, a bardzo duża grupa mężczyzn mieści się w tych granicach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ : Penisizexl opinie – Tabletki na powiększenie penisa

Jakie są koszta powiększenia penisa?

Wielkość penisa teoretycznie jest bez znaczenia w czasie współżycia. Zarówno specjaliści, jak i same kobiety podkreślają, że najważniejsza jest czułość i fantazja partnera, a nie wielkość jego klejnotów rodowych. Mimo to większość mężczyzn jest zakompleksionych w związku z wielkością członka, co źle wpływa na ich samopoczucie. Ponieważ problem jest poważny na rynku oferowane jest w sprzedaży wiele preparatów, które mają za zdanie powiększenie penisa, niestety nie wszystkie są skuteczne i bezpieczne dla człowieka.. Chociaż średni rozmiar penisa wynosi 8-12 cm w spoczynku i największa grupa mężczyzn mieści się w tych granicach, panowie chcą dysponować jak największym członkiem.

Ważne jest to, żeby wybierać środki, pochodzące z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym należy pamiętać, że każdy organizm może inaczej reagować na tabletki na powiększenie penisa. Chociaż większość z nich składa się z naturalnych ziołowych substancji, one również mogą przynieść negatywne skutki. Pamiętajmy, żeby podejść do wyboru tabletek racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, o czym zapewniają producenci. Innym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie także cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mężczyzn. Treningi wykonuje się za pomocą specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, w związku z czym najlepiej wcześniej skorzystać z porady specjalisty.

Trwałym sposobem na stałe powiększenie penisa jest operacja. Zabieg chirurgiczny ma na celu wydłużenie penisa to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. Podczas zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej dotąd części prącia co uzyskuje się przez nacięcie wiązadeł , które łączą kość łonową, wówczas penis opuszcza się i przez to staje się dłuższy. Operacja jednak jest bardzo niebezpieczna ,a powikłań z nią związanych nie da się jednoznacznie wykluczyć. Średnia długość penisa.

średnia długość penisa

Tego rodzaju operacje są zalecane głównie osobom, które cierpią na niedorozwój penisa, mają tzw. mikropenis. W przypadku, gdy mężczyzna jest zdrowy i jego penis ma rozmiary prawidłowe odradza się taką metodę, ze względu na ryzyko pojawienia się powikłań. Rozmiar penisa to kompleks dużej grupy mężczyzn, a zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem braku erekcji, tak więc trzeba dobrze nad tym pomyśleć. Brak akceptacji swojego wyglądu i wyglądu swojego członka związany jest z niską samooceną i trzeba najpierw poszukać pomocy u seksuologa, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne tylko w okresowych przypadkach, gdy penis uniemożliwia prawidłowe funkcjonowanie. Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na przedłużenie penisa średnio o 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm.

Jak każda operacja, zwiększenie wymiarów członka związane jest także z ryzykiem zakażenia, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanym zabiegu i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać wymarzonego rezultatu. Zabiegi chirurgiczne są drogie, ich koszt wynosi średnio 800-1000 euro. Zabiegi chirurgii estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z ewentualnymi komplikacjami. W przypadku operacji powiększenia penisa ryzyko jest dosyć duże, w naszym kraju jest zaledwie kilku specjalistów, którzy specjalizują się w takich zabiegach. Pamiętajmy, aby podejść do tematu racjonalnie, w końcu aby zadowolić kobietę nie liczy się wyłącznie wymiar przyrodzenia.

Średnia długość penisa >> ZOBACZ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *